Aktuality

Srdečně zveme všechny rodiče a děti na vánoční tvořivou dílnu, která se bude konat v úterý 12.12.2023 od 15 hodin v jednotlivých třídách. Těšíme se na vás.

ADVENTNÍ SBÍRKA PRO PEJSKY A KOČIČKY Z ÚTULKU Adventní sbírka – leták

Vyjádření k plánované stávce

Dopis ZZ

Výchovný koncert  24.11.2023 od 10 h na Obecním sále –

SRPŠ hradí výchovný koncert pro celou MŠ a ZŠ, a to v celkové výši 90Kč/osoba..

I v letošním školním roce máte možnost přihlásit své děti do Lyžařské školičky na Svahu Zlín. V případě zájmu prosím zapište děti do seznamu na nástěnkách v šatně a přihlašte pomocí webových stránek Lyžařské školičky www.nordica-ski-zlin.cz

Předběžný plán akcí mateřské školy naleznete v záložce Kalendář akcí – zde

EduPage – informační systém

Vážení rodiče,

informace o Vašem dítěti naleznete na https://zsamsbreznice.edupage.org/po přihlášení do našeho školního systému. Doporučuji nainstalovat aplikaci EduPage do mobilního telefonu přes Google play nebo Apple store.

Tyto přístupové údaje slouží pouze zákonným zástupcům nikoliv dětem.

Uživatelské jméno je Váš mail, který máme v systému.

Heslo – dejte poslat zapomenuté heslo a na mail přijde jednorázové heslo, přihlásíte se a hned si heslo změňte

Problémy s instalací nebo připojením vyřešíme na prvních třídních schůzkách. Do té doby pro rodiče žáků MŠ pouze zkušební provoz.

V případě jakýchkoliv obtíží (problémy s přihlášením do systému, zapomenutí hesel, nemožnost přístupu k internetu apod.) kontaktujte paní učitelku Barčákovou barcakova@zsamsbreznice.cz, která s Vámi nalezne nejoptimálnější řešení.

Děkujeme za Vaši přízeň a důvěru!

Vaše škola Březnice

ŠKOLNÉ

Do konce měsíce září je potřeba uhradit školné MŠ za 1.pololetí školního roku 2023/2024, které činí 2000,- Kč /září-leden/.

Číslo účtu školy: 1410597369/0800

částka: 2000,- Kč

Variabilní symbol: 2023

Poznámka pro příjemce: JMÉNO a PŘÍJMENÍ DÍTĚTE

Peníze je možné uhradit i v hotovosti u paní Šteflové v kanceláři kuchyně MŠ

Pondělí-středa 7:10-12:00, čtvrtek 10:00-15:30, pátek 7:10-11:30.

Předškolní děti a děti s odkladem školní docházky školné neplatí!

Informativní třídní schůzky s rodiči se budou konat v tyto dny:

Úterý 12.9.2023 třída Motýlci v 15.00 hod.

Středa 13.9.2023 třída Berušky v 15.00 hod.

Čtvrtek 14.9.2023 třída Mravenečci v 15.00 hod.

Vážení rodiče,

po projednání se zřizovatelem a v souladu s vyhláškou č. 14/2005 Sb., v platném znění, bude provoz mateřské školy dne 29. 9. 2023 z organizačních důvodů přerušen. Školní jídelna nebude v tento den v provozu. Děkujeme za pochopení.